Çocukluk yıllarımızdaki balık avı tutkusunun, bugünlerde tüm ülke çapında bir balıkçılık tutkusuna dönüşmesiyle başladı bizim hikayemiz.


Mavi Marin Su Ürünleri 2011 yılında ithal, yerli, taze ve dondurulmuş deniz ürünlerinin satış ve pazarlaması amacıyla İstanbul` da kurulmuştur. Kendi sektöründe kısa zamanda büyüyüp, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmakta olan Mavi Marin Su Ürünleri Türkiye ve tüm dünya denizlerinden, en üst kalitedeki taze ve donuk deniz mahsullerini tesislerinde işleyip paketleyerek Türkiye’ nin her yerine gıda güvenliğine uygun koşullarda dağıtımını gerçekleştirmektedir. Sektördeki uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzmanlıkla müşterilerine, Türkiye'nin ve tüm dünyanın en iyi tedarikçilerinden en kaliteli ürünleri en hızlı ve taze şekilde müşterilerine ulaştırmaya devam etmektedir

Kurulduğu ilk günden itibaren ürün yelpazesini geniş tutan Mavi Marin Su Ürünleri dünyanın çeşitli ülkelerine ithalat ve ihracatına devam edip önümüzdeki dönemlerde işleme ve değerlendirme konusunda da kendisini yenileyerek büyümeye hızla devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Su ürünleri sektöründe geniş ürün yelpazesinin yanı sıra hijyen ve gıda güvenliğinden ödün vermeyen önceliği insan sağlığı olan iç ve dış pıyasaya güvenilir gıda temin eden soğuk zinciri üretimden son tüketime kadar bozmadan koruyabilen, genel olarak su ürünlerine olan taleplerini karşılayabilmek için gelişen teknolojiye ve yöntemlere uyum sağlayan en önemli ve sağlıklı doğal protein kaynağı olan su ürünlerine yurdumuzun her bir ferdinin ulaşabilmesini sağlayabilmek.

VİZYONUMUZ

Ürün ve kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, kalitesi ile örnek alınan, son teknolojiyi sürekli takip eden ve etkin kullanan,eğitime ve gelişime öncelik veren ürün yelpazesini geniş tutarak pazarda aranan marka haline gelerek iç piyasada ve dünya ölçeğinde pazar payımızı arttırarak evrensel bir markaya dönüşmek.
WHATSAPP